Hamzaoğlu'nun gözdesi için açıklama

Hamzaoğlu'nun gözdesi için açıklama
Hamzaoğlu'nun gözdesi için açıklama
Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Uğur Demirok için 26 yaşındaki futbolcunun menajerinden açıklama geldi.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun "Uğur Demirok seçeneklerimizden bir tanesi" açıklamasından sonra dikkatler sarı-kırmızılı yönetimin, ara transfer dönemindeki aksiyonlarına çevrildi. Daha önce de Galatasaray 'ın gündemine gelen Uğur Demirok için, başarılı futbolcunun temsilcisi Uğur Abadan önemli açıklamalar yaptı.

"UĞUR BÜYÜK KULÜPTE OYNAMAK İSTİYOR"

Radyospor'a konuşan Abadan, “Galatasaray’dan şu anda bizi arayan yok. Kulübü de arayan olmadı. Uğur’un mukavelesi sezon sonunda bitiyor. Şu anda sözleşmeyi uzatmayı düşünmüyoruz. Şu anda Akhisar açısından yapılabilecek en iyi şey, para kazanarak ya da takas karşılığı Uğur’un transferini sağlamasıdır. Tabii ki yönetimin vereceği bir karar; ama Akhisar yönetimin bu ay içerisinde olabilecek bir transfer gelişmesi konusunda katı olacağına inanmıyorum. Uğur da Akhisar’ı çok seviyor. Kulübüne para kazandırarak gitmek istiyor” dedi.

"HANGİ KULÜP İSTİYORSA O KULÜBE GİDECEK"

Trabzonspor’un Uğur konusunda yaptığı teklif hakkında yorum yapamayacağını belirten Abadan, “Büyük takımlardan gelen teklif oldu. Bu teklifi Akhisarspor Belediyespor'a ilettik. Bundan sonraki süreç Akhisar’la isteyen takım arasında çözülecek. Kulüpler anlaşırsa tabii ki büyük takımda olmak istiyoruz; ama olmazsa Akhisar formasını sezon sonuna kadar giyecek. Ama istediğimiz Ocak ayı içerisinde büyük takım forması giymek istiyor. Uğur kendisini hangi takım istiyorsa demek ki Uğur’a o kulüp ihtiyaç duyuyor. Uğur da kendisini isteyen kulübe transfer olmak istiyor” ifadelerini kullandı.