Hasan Kabze-Douglao yumruklaştı!

Hasan Kabze-Douglao yumruklaştı!
Hasan Kabze-Douglao yumruklaştı!
Akhisar Belediyespor forması giyen Hasan Kabze ile Douglao arasında Karşıyaka maçı öncesi kavga çıktı. Yumruklaşan iki futbolcu, takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından güçlükle ayrıldı.

Akhisar belediyespor'un dün PTT 1. Lig ekibi Karşıyaka'ya 2-0 yenildiği Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesi şok bir olay yaşandı.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; maç öncesi yapılan son antrenmanda Hasan Kabze ile Douglao arasında bir pozisyon sonrasında başlayan tartışma giderek büyüdü ve iki oyuncu yumruk yumruğa birbirlerine girdi. Diğer futbolcular ve teknik heyetin araya girmesiyle kavga son buldu.

Hasan Kabze ile Dougla arasındaki gerginliğin neden kaynaklandığı bilinmezken, Akhisar Belediyespor'un iki futbolcu ile ilgili nasıl bir karar alacağı merakla bekleniyor.

Son 2 haftada ciddi bir düşüşe geçen Ege ekibi, Süper Lig'de ve Türkiye Kupası'nda oynadığı son 4 maçı kaybetti. Ligde Kayserispor'a ve Galatasaray'a aynı sonuçla 3-2 mağlup olan Akhisar, kupada ise Galatasaray'a 2-1, Karşıyaka'ya 2-0'lık skorlarla boyun eğdi.