Hasan Kabze imzayı attı

Hasan Kabze imzayı attı
Hasan Kabze imzayı attı
İki yıl aradan sonra tekrar Süper Lig'de mücadele edecek Torku Konyaspor, Hasan Kabze ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

KONYA (AA) - Zafer'deki kulüp binasında düzenlenen törende, 1 yıllık sözleşmeye imza atan Kabze, Orduspor'dan ayrıldıktan sonra yurt içi ve yurt dışından teklifler aldığını ancak kendisini daha çok isteyen Torku Konyaspor'un teklifini kabul ettiğini söyledi.

Kabze, tek düşüncesinin formasını giyeceği kulübe en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu, yeşil-beyazlı ekipte başarılı işlere imza atacaklarını düşündüğünü belirtti.

Kulüp Basın Sözcüsü Güven Öten ise Hasan Kabze'yi kadrolarına katarak önemli bir transfere imza attıklarını ifade etti. Kabze'nin Türkiye 'de ve yurt dışında kendini ispatlamış, tecrübeli bir oyuncu olduğunu anlatan Öten, "İnşallah Hasan için de bizler için de başarılı bir sezon olur. Kamp dönemi geçirdi ve hazır olarak aramıza katıldı. Konyaspor camiası için hayırlı olsun" dedi.

SEMİH ŞENTÜRK TRANSFERİ ASKIYA ALINDI

Takımın Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürdüğünü anlatan Öten, her lig maçının önemli olduğunu, rakipten ziyade takımın performansına önem verdiklerini aktardı.

Transferin devam edeceğini vurgulayan Öten, şunları kaydetti:
"Atilla Yıldırım'ı Bucaspor'a kiraladık. Semih Şentürk'ün bonservisiyle ilgili problem yoktu. Bize 'tamam' deseydi Fenerbahçe ile bu sorunu çözecektik. Semih, bu zamana kadar cevap vermedi. Farklı beklentileri var. Bu transfer şu an askıya alınmış durumda. Elmander ise İstanbul dışında başka bir kulüpte oynamayacağını söyledi. Transfer devam edecek. Alternatifli bir kadro kurmak için çalışıyoruz."