Hasan Şaş eli boş döndü

Galatasaray'la sözleşmesi sona eren Hasan Şaş, menajeri Hakan Azman ile beraber görüştüğü Monaco Kulübü'yle anlaşma sağlayamadı. Fransız kulübünün yıllık 2 milyon 100 bin euroluk teklifini geri çeviren tecrübeli futbolcu, Ferrari marka otomobil verilmesi teklifini de kabul etmedi.
Haber: ERHAN TELLİ / Arşivi

MONTE CARLO - Galatasaray'la sözleşmesi sona eren Hasan Şaş, menajeri Hakan Azman ile beraber görüştüğü Monaco Kulübü'yle anlaşma sağlayamadı. Fransız kulübünün yıllık 2 milyon 100 bin euroluk teklifini geri çeviren tecrübeli futbolcu, Ferrari marka otomobil verilmesi teklifini de kabul etmedi. Menajer Azman, fiyattaki pürüz nedeniyle Monaco'yla anlaşamadıklarını belirterek, "Hasan'ın ilk tercihi Avrupa'da büyük bir kulüpte forma giymek. Eğer kulüp bulamazsak, Türkiye'den bir takım da olabilir" diye konuştu. Hasan Şaş, Fransa'daki grev nedeniyle İstanbul'a bu akşam saatlerinde dönebilecek.
Yurtdışındaki transfer çalışmalarını tamamlayarak İstanbul'a dönen teknik direktör Fatih Terim ise yönetime yarın bir rapor sunacak. Yönetim kurulu toplantısında gelecek sezon transfer bütçesi belirlenecek. Hasan Şaş'ın durumu da bu toplantıda netlik kazanacak. Toplantının ardından Terim'in, Hasan'la bir kez daha masaya oturması bekleniyor. Öte yandan Sarı-Kırmızılılar Gençlerbirliği'nden Deniz, Youla ve Serkan için temaslarını sürdürüyor.