Hasan Şaş: Fenerbahçe yılın transferini yaptı

Hasan Şaş: Fenerbahçe yılın transferini yaptı
Hasan Şaş: Fenerbahçe yılın transferini yaptı
Galatasaray'ın eski milli futbolcusu Hasan Şaş, Fenerbahçe'nin Fernandao'yu alarak yılın transferini yaptığını iddia etti.

Hasan Şaş, NTV Spor 'da yayınlanan 'Transfer Günlüğü' programında, sarı-lacivertli takımın kadrosuna kattığı Fernandao'ya övgüler yağdırdı.

Sarı-kırmızılı takımın eski yardımcı antrenörü, "18 içinde çok etkili bir oyuncu. İçerideki maçlarda seyirci desteğiyle beraber tutulması zor olur. Dışarıdaki maçlarda biraz ağır kalabilir. Moussa Sow ve Emmanuel Emenike ile zaman zaman değişken oynayabilir. Fernandao transferi bu sezonun en iyi transferi. Diego Ribas'ın paslaşacağı oyuncu kimdi? 18'in içinde oyuncu yoktu. Şimdi Fernandao'ya verdiğiniz zaman alma şansınız var. Orayı boşaltma şansınız var. Fernandao'nun ayağı da oldukça iyi. Çok faydalı olacak" ifadelerini kullandı.

Luiz Adriano iddiaları hakkında da konuşan Hasan Şaş, " Fenerbahçe 'de Luiz Adriano'nun ismi geçiyor. Adriano ve Fernandao oynadığı zaman Diego nerede oynayacak? Diego bu iki ismin arkasına koyduğunuzda Vitor Pereira'nın sistemine uymuyor" dedi.