Hasan Şaş korkuttu

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına dün devam etti. Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde dün sabah Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve sıcak havada yaklaşık iki saat süren çalışmada futbolcular...

İSTANBUL - Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarına dün devam etti. Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde dün sabah Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve sıcak havada yaklaşık iki saat süren çalışmada futbolcular, ısınma ile kondisyon hareketlerinin ardından çift kale maç yaptılar. Yeşil takımın 6-0 kazandığı karşılaşmada goller Özgürcan (3), Ümit, Arda ve Barış'tan gelirken, Özgürcan'ın performansı teknik heyeti memnun etti. Alman çalıştırıcı, maç içinde sık sık oyunu durdurarak futbolcularına yaptıkları pozisyon hataları nedeniyle uyarılarda bulunurken, beğendiği hareketlerde ise tebrik etti.
Çift kale maçta girdiği ikili pozisyonda bir anda yerde kalan Hasan Şaş teknik heyeti endişelendirdi. Saha içinde hemen müdahalesi yapılan ve kısa süre sonra ayağa kalkan Hasan, Feldkamp'ın çift kale maça almadığı saha kenarında tek başına çalışan Linderoth'u hemen oyuna dahil ederek maçı sürdürmesi üzerine maça devam edemedi. Saha kenarında bir süre arkadaşlarını izleyen Hasan Şaş, daha sonra tek başına koşu yapmakla yetindi. Antrenmanda sakatlığı bulunan Hakan fizyoterapist eşliğinde koşu yaparken, Uğur Uçar, Aydın ve Carrusca da takımdan ayrı çalıştılar. (Spor Servisi)