Hasan Şaş: Sabiha Gökçen'den hemen versinler

Hasan Şaş: Sabiha Gökçen'den hemen versinler
Hasan Şaş: Sabiha Gökçen'den hemen versinler
Galatasaray'ın eski yardımcı antrenörü ve eski futbolcusu Hasan Şaş, ilginç bir yorum ile Robin Van Persie tartışmasına katıldı.

NTV Spor yorumcusu Hasan Şaş, Fenerbahçe 'de mutsuz olduğu belirtilen Robin Van Persie için gündeme gelen Barcelona iddiaları hakkında konuştu. Eski milli futbolcu, İspanyol ekibinden transfer teklifi gelmesi durumunda, sarı-lacivertlilerin Hollandalı yıldızı hemen göndermesi gerektiğini savundu.   

Aziz Yıldırım'dan Van Persie açıklaması

Hasan Şaş, "Teknik direktör Vitor Pereira'nın, Van Persie kararını bir şekilde vermesi lazım. Hollanda'da Blind verdi, oynatmadı. Eğer Van Persie, Diego, Fernandoao ve Nani oynayacaksa fizik dağılımı önemli. Orta saha oyuncuları bununla uğraşıyor, açık kapatmaya çalışıyorlar. Pereira oynatacak, ama yer arıyor" dedi.

Transfer iddialarına da değinen Hasan Şaş, "Barcelona haberleri var. Eğer öyleyse Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hemen versinler. Varsa böyle bir şey para kazansınlar. Ciddi söylüyorum. Kadro istikrarının sağlanmamasının tek sebebi Van Persie'dir. Yoksa Pereira çoktan kadrosunu kurmuştu" ifadelerini kullandı.

İşte Robin van Persie gerçeği