Hasan Şaş'ın en çekindiği konu!

Hasan Şaş'ın en çekindiği konu!
Hasan Şaş'ın en çekindiği konu!
Galatasaray'ın eski futbolcusu ve eski antrenörü Hasan Şaş, Fenerbahçe'nin Robin van Persie transferini değerlendirdi.

RADİKAL - Uzun süre Galatasaray forması giyen ve Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hasan Şaş, NTV Spor'da yayınlanan 'Transfer Günlüğü' programında, Fenerbahçe 'nin Robin van Persie transferi hakkında görüğşlerini açıkladı.

Ünlü futbol adamı, "Fenerbahçe'nin son vuruş yapacak bir golcüye ihtiyacı vardı. Van Persie'yi alarak bu eksiğini giderdi. En çok çekindiğim konu, gerçekten para kazanmaya mı geldi futbol oynamaya mı? Gerçekten ikisini de yaparsa helal olsun. Yüksek paralar veriliyor, bu oyuncular düşük paralara buralara gelmez. Umarım Nani, Fernandao, Şener Özbayraklı, Simon Kjaer ve Van Persie transferleri olumlu olur. Verdiğiniz paranın karşılığını alamazsanız kaos olur" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezon sarı-lacivertli takımın şampiyonluğu kaybetmesine vurgu yapan Hasan Şaş, "Her şeyi bir kenara bırakırsak Fenerbahçe'nin bir golcüye ihtiyacı vardı, bu da Van Persie. Fernandao dağıtır ortalığı, Van Persie de top ayağına geldiği an golü atar. Belki geçen sezonun devre arasında Fenerbahçe, Van Persie'yi alsaydı, şampiyon olabilirdi. Çünkü gol yollarında sorunu vardı" dedi.