Hasan Şaş'ta son perde

Ve Galatasaray'da Hasan Şaş konusunda bıçak kemiğe dayandı. Sarı-Kırmızılı kulüp yönetiminin, milli oyuncuyla görüşüp 3.5 yıl için on taksit olarak 7 milyon dolar önerdiği fakat Hasan'ın bunu kabul etmediği belirtildi.

ANTALYA - Ve Galatasaray'da Hasan Şaş konusunda bıçak kemiğe dayandı. Sarı-Kırmızılı kulüp yönetiminin, milli oyuncuyla görüşüp 3.5 yıl için on taksit olarak 7 milyon dolar önerdiği fakat Hasan'ın bunu kabul etmediği belirtildi. Hasan'ın yıllık 2 milyon doların 1 milyon dolarını nakit istemesi sonucu transfer konusunun tıkandığı açıklandı. Yöneticiler, "Biz ona Ariel Ortega'nın parasını önerdik ancak kabul etmedi" diyerek, artık Hasan'a görüşme teklif etmeyeceklerini söylediler. Yönetimin, "Eğer bir kulüple anlaşırsan, hemen gidebilirsin. Pazarlık bile yapmayacağız" diye bir teklifi de gündemde. Öte yandan, Sarı-Kırmızılı takımın anlaştığı Abel Xavier yarın İstanbul'a geliyor.
Tek devrelik maç Aslan'ın
Sarı-Kırmızılılar, dün Karntern'le oynadıkları maçı 2-0 kazandı. Tek devre üzerinden bir saat aralıksız oynandı. 23. dakikada Berkant'ın plasesiyle öne geçen Galatasaray, 34. dakikada Baliç'in firikiğiyle karşılaşmayı 2-0 kazandı. Ağırlıklı olarak gençlere şans veren Fatih Terim, bu oyuncuları görme fırsatı buldu. Avusturya 1. Ligi'nde mücadele eden Karntern'de eski Galatasaraylı oyuncu Faruk Atalay da görev yaptı. Galatasaray, bugün saat 14.00'teki maçta Antalya'da Bulgar Lokomotif Plovdiv ile karşı karşıya gelecek. (Spor Servisi)