Hasan Şaş'tan Galatasaray'a transfer önerisi

Hasan Şaş'tan Galatasaray'a transfer önerisi
Hasan Şaş'tan Galatasaray'a transfer önerisi
Galatasaray'ın eski futbolcusu ve eski antrenörü Hasan Şaş, sarı-kırmızılı takımın transfere ihtiyaç duyduğu bölgeleri değerlendirdi.

NTV Spor 'da yayınlanan 'Futbol Aktüel' programında yorumculuk yapan Hasan Şaş, " Galatasaray 'ın 6 transfere ihtiyacı var. Sol bek, sağ bek, iyi bir stoper, kanatlar ve forvet" dedi.

Eski milli futbolcu, "Sabri Sarıoğlu iyi sezon geçirdi ama Şampiyonlar Ligi olacağı için 50 maçı kaldıramaz. Stoperde Semih Kaya ile oynayacak futbolcu lazım. Burak Yılmaz her zaman aynı performansı segileyemez. Mutlaka santfor alması lazım ki, arıyorlar. Olcan Adın ve Yasin Öztekin iyi oyuncular ama yeterli olmayabilir. Buraya da transfer lazım. Bu isimleri tutup 6 tane iyi yabancı oyuncu alınırsa hem Şampiyonlar Ligi'nde hem ligde başarılı olabilirler. Devler Ligi'nde gruptan çıkıp ligde de devam edebilirler. Ama bu mevkilere Alex Telles ve Sabri'den iyi olmayan oyuncuları alırlarsa Türkiye Ligi'nde de sıkıntı yaşlayabilirler" ifadelerini kullandı.

"FARK YARATACAK TRANSFER LAZIM"

Hasan Şaş, "Galatasaray şampiyon olmuş bir takım iskeleti var. Tek yapacağı şey 6 tane yabancı alması. Ama kadrodaki oyuncularla aynı düzeyde değil, fark yaratacak yabancılar olması lazım" şeklinde konuştu.