Hasan Şaş'tan ilginç Muslera yorumu

Hasan Şaş'tan ilginç Muslera yorumu
Hasan Şaş'tan ilginç Muslera yorumu
Mersin İdmanyurdu-Galatasaray maçına damgasını vuran sarı-kırmızılı takımın file bekçisi Fernando Muslera'ya bir övgü de eski antrenöü Hasan Şaş'tan geldi.

RADİKAL - Galatasaray 'ın eski futbolcusu ve yardımcı antrenörü Hasan Şaş, kaleci Fernando Muslera'nın başarısından bahsederken, şampiyon olmaları halinde sarı-kırmızılı oyuncuların primlerinin yarısını Urugaylı yıldıza vermesi gerektiğini söyledi.

Olay hareket! Emre Çolak özür diledi

"VEDERSON DA 30 METREDEN ŞUT DENİYOR"

'Galatasaray şampiyon olursa bir numaraya hangi futbolcu yazılır?' sorusunu yanıtlayan Hasan Şaş, "Muslera yazılır. Diğer oyuncuların primlerinin yarısını da alması lazım. Futbolcular, Muslera'ya vermeli (Gülerek). Bugün mükemmeldi. Kalede Muslera'nın oluşu çok etkili. Dipten yemiyor, Vederson da gitmiş 30 metreden şut deniyor" dedi.

NTV Spor'da yayınlanan '90+' programının yorumcularından Hasan Şaş, sarı-kırmızılıların efsane kalecisi Faryd Mondragon ile Muslera'yı kıyaslarken, "Muslera bu sezon net 6-7 maça etki etmiştir. Mondragon'un birkaç maçı var ama Muslera gibi değil. Birkaç maçını hatırlıyorum onun... Muslera gerçekten çok ilginç" ifadelerini kullandı.

Sabri'nin sözleşmesi uzatılacak mı?