Hasan Şaş'tan Stoch itirafı

Hasan Şaş'tan Stoch itirafı
Hasan Şaş'tan Stoch itirafı
Galatasaray'ın eski yıldızı Hasan Şaş, Fenerbahçe'nin deplasmanda 1-0 kazandığı Mersin İdmanyurdu maçı sonrası çarpıcı bir analizde bulundu.

Fatih Terim'in teknik direktörlüğü döneminde Galatasaray 'da yardımcı antrenör olarak görev yapan Hasan Şaş, bonservisi Fenerbahçe 'de olan Miroslav Stoch ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Eski futbolcu, Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezon yabancı sınırlamasından dolayı kadroda yer veremediği ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al-Ain takımına takımına kiraladığı Miroslav Stoch'a övgüler yağdırdı.

"DİNAMİZM GETİRİR"

NTV Spor'da yayınlanan '90+' programının yorumcularından Hasan Şaş, Miroslav Stoch'un sarı-lacivertli takım için çok önemli bir futbolcu olduğuna vurgu yaptı. Fatih Terim'in yardımcılığını yaptığı dönemde Fenerbahçe ile oynadıkları derbilerde Slovak futbolcudan çok çekindiklerini itiraf eden Galatasaray'ın eski yardımcı antrenörü, "Stoch bu Fenerbahçe'ye büyük dinamizm getirebilecek kapasitede bir oyuncu" dedi.

"SOL TARAFTA ONU HAYAL EDİN"

Miroslav Stoch'un vasıflarından bahseden Şaş, şunları söyledi:
"Stoch, Fenerbahçe için faydalı bir oyuncuydu. Yabancı kontenjanından dolayı gönderildi. Stoch, bu Fenerbahçe'de çok yapar. Mersin İdman Yurdu maçında sol tarafta Stoch'u hayal edin, onun oynadığını düşünün. Fenerbahçe'nin yeni sezon planlarını bilmiyorum ama yabancı kuralı kalktığı için takımda kalması lazım. Galatasaray'da çalışırken, Stoch en çok çekindiğimiz oyunculardan biriydi. Çünkü çok hareketli. Marc Overmars kadar olmasa da o yetenek var."