Hasan Şaş'tan Yekta Kurtuluş iddiası!

Hasan Şaş'tan Yekta Kurtuluş iddiası!
Hasan Şaş'tan Yekta Kurtuluş iddiası!
Sarı-kırmızılı takımda bu sezon fazla forma şansı bulamayan Yekta Kurtuluş ile ilgili camianın önemli ismi Hasan Şaş'dan çarpıcı bir yorum geldi.

RADİKAL - Galatasaray 'ın eski yardımcı antrenörü Hasan Şaş, 2011 yılından bu yana sarı-kırmızılı formayı giyen Yekta Kurtuluş ile sezon sonunda yolların ayrılacağını ileri sürdü.

Galatasaray'a yıldız oyuncu sözü

"BELLİ Kİ YEKTA KADRODA DÜŞÜNÜLMÜYOR"

NTV Spor'da yayınlanan '90+' programında yorumculuk yapan eski milli futbolcu, "Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Felipe Melo sakatlanınca Yekta Kurtuluş'tan yana tercihini kullanır diye düşünüldü. Ama Hamit Altıntop'a görev verdi. Bir çok maçta oyunu dengelemek için görev verilmediğine göre bell ki Yekta kadroda düşünülmüyor. Belki de bu sezon Galatasaray macerasını tamamlayacak ve gönderilecek" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın 2-0 kazandığı Akhisar Belediyespor maçını örnek gösteren Hasan Şaş, "Böyle bir maçta Emre Çolak tercih edildi. İyi bir futbolcu ama oranın oyuncusu değil. Oranın oyuncusu Blerim Dzemaili yoksa Yekta'dır normalde. Ama bu tercih kullanılmadı. Bu da düşünülmediğini gösteriyor" dedi.

SÖZLEŞMESİ 2017'TE BİTİYOR

Yaz transfer dönemi ve devre arasında takımdan gönderileceği haberleriyle gündeme gelen 29 yaşındaki orta sahanın, Galatasaray Kulübü ile 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Felipe Melo: İtalya'ya dönebilirim