Hasan'ın sorunlu sezonu kısa sürdü

Milli Takım'ın Çek Cumhuriyeti ile oynadığı özel maçta sakatlanarak büyük ihtimalle sezonu kapatan Hasan Şaş'ın en az üç hafta sahalardan uzak kalacağı, takımının ligde oynayacağı son iki maçta ise oynamasının zor olduğu açıklandı.

İSTANBUL - Milli Takım'ın Çek Cumhuriyeti ile oynadığı özel maçta sakatlanarak büyük ihtimalle sezonu kapatan Hasan Şaş'ın en az üç hafta sahalardan uzak kalacağı, takımının ligde oynayacağı son iki maçta ise oynamasının zor olduğu açıklandı. Hasan sezon başında da Galatasaray'la sözleşmesini uzatmak konusunda anlaşamadığı için, uzun süre ilk onbirde yer bulamamış, Fatih Terim bu gerçeği kabul ettikten sonra da sakatlıklar nedeniyle çok az oynayabilmişti. Çekler'in çok sert oynadıklarını belirten başarılı futbolcu, "Bu kadarını beklemiyorduk. Sanki savaşmaya çıkmış gibiydiler. Ligde çok önemli bir dönemde takımımdan ayrı kalacak olmam üzüntümü iki kat artırdı" dedi.
Öte yandan Sarı-Kırmızılı takım güvendiği fikstür avantajını da yitirme tehlikesiyle karşı karşıya... Adanaspor maçının hakemi Bülent De-mirlek'in 3 ve 4 numaralı anonsları yaptırmış olması nedeniyle Galatasaray'ın Gençlerbirliği karşılaşmasını Sami Yen'de oynayamama olasılığı, teknik heyeti düşündürüyor. (Spor Servisi)