'Havuz problemi' çözülemiyor

Geçtiğimiz pazar günü sona eren Türkiye Kulüpler Arası Kış Yüzme Şampiyonası'nın ardından sular durulmuyor. Fenerbahçe, 40 kişilik Galatasaray taraftarı bir grubun Fenerbahçe...

İSTANBUL - Geçtiğimiz pazar günü sona eren Türkiye Kulüpler Arası Kış Yüzme Şampiyonası'nın ardından sular durulmuyor. Fenerbahçe, 40 kişilik Galatasaray taraftarı bir grubun Fenerbahçe Burnu'ndaki yüzme tesislerine baskın yaparak bir güvenlik görevlisini etkisiz hale getirip tesislere zarar verdiğini iddia etti.
Sarı-Lacivertli kulübün internetteki resmi sitesinde yapılan, 'Çirkin saldırı' başlıklı açıklamaya göre Galatasaraylı sporcular Can Eter, Cem Paşaoğlu, Aytekin Mindan, Emin Ali Başer ve Özgür Aslan da saldırıyı yapan grubun içinde bulunmuş. İddialara göre alkollü oldukları gözlenen grup güvenlik görevlisini etkisiz hale getirmiş, daha sonra tesislerden içeri girerek kapı ve pencereleri yumruklamış.
Galatasaray Yüzme Şubesi Sorumlusu Ercüment Gümrük, iddiaları yalanlayarak "İki takımın sporcuları yarışlardan sonra Fenerbahçe'de birlikte eğlenmiş. Sadece küçük bir tartışma yaşanmış" diye konuştu. (Spor Servisi)