'Hayatımda ilk defa bunu derinden hissettim'

'Hayatımda ilk defa bunu derinden hissettim'
'Hayatımda ilk defa bunu derinden hissettim'
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Ankara'da dün yaşanan terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, "Çok acı bir olay. Umut Bulut'un babasının vefatını öğrenince daha da üzüntü duydum" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Spor Toto Süper Lig 'in 25. haftasında 3-0 mağlup oldukları Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor'u tebrik etmekten başka yapacak bir şeyinin olmadığını, ev sahibi takımın maçın başından sonuna kadar üstün oynayarak hak ettiği bir galibiyeti aldığını ifade eden Bursaspor'un hocası, "Maça istediğimiz gibi başlayamadık. Farklı bir kadroyla çıkalım istedik. İlk yarıda çok etkili olamadık. Rakibin atakları üst üste gelince oyunu kendi sahamızda kabul etmek zorunda kaldık. İlk yarının sonuna doğru yakaladığımız birkaç kontra vardı. Onları eğer iyi götürüp, tamamlayabilseydik, bazı şeyler istediğimiz gibi gelişebilirdi. Onları da değerlendiremeyince rakibini üstünlüğünü kabul etmek zorunda kaldık" ifadelerini kullandı.

Umut Bulut'un kahreden kaderi!

"İNŞALLAH SON BULUR"   

Hamza Hamzaoğlu, Ankara 'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yakınlarına da sabır dileyerek, "Çok acı bir olay. Hayatımda ilk defa bunu derinden hissettim. Umut Bulut'un babasının vefatını öğrenince daha da üzüntü duydum. Allah onlara da sabır versin. Ateş düştüğü yeri yakıyor. İnşallah son bulur. Ne yapılması gerekiyorsa artık, yapılmalı diye düşünüyorum" diye konuştu. (AA)

Umut Bulut'a son bakış!

Sneijder: Kara bir gün