Haydi Bordeaux haydi

Bu hafta içi Türk futbolu için kritik. Galatasaray, UEFA Kupası'nda yoluna devam etmek için Austria Wien'i yenmek zorunda.

Bu hafta içi Türk futbolu için kritik. Galatasaray, UEFA Kupası'nda yoluna devam etmek için Austria Wien'i yenmek zorunda. Ayrıca Panionios'un Bordeaux'ya takılması lazım. Açıkçası Galatasaray, elenirse çok yazık olacak.
Atina'dan mutlu bir haber gelecek gibi geliyor bana. Çünkü Yunan ekibi Bordeaux'nun B takımını bile yenecek kaliteden uzakta. Helsingborg ve Viyana'daki şansları yanlarında olmasın yeter. Diğer maçlara bir göz atalım:
Bayern Münih-Aris: Bayern'in galibiyetine 1.20 gayet iyi bir oran. 'FC Hollywood' bankolar arasında.
Braga-Kızılyıldız: Portekizli ev sahipleri ilk üç maçta berabere kalmış bir takım. Ligde iyi bir form grafikleri var. Braga favori fakat dikkat Kızılyıldız dünyanın '7.00'inci harikası olabilir.
Getafe-Anderlecht: İki takım da hafta sonunu puansız kapattı. Konuk ekip sürpriz kategorisinde.


Büyütmek için tıklayınız

Hapoel-Aalborg: Tel Avivli ev sahipleri ilk üçe girmeli çünkü bunu hak ettiler. Şu ana dek Tottenham, Getafe, Anderlecht gibi güçlü takımlara boyun eğmediler. Haydi Hapoel!
Toulouse-S. Moskova: Toulouse'un bir iddiası kalmadı ama Moskova maçında prestij için oynayacaklar. İstediğiniz takıma çifte şans oynayın.
Zürih-Leverkusen: Grup liderliği için kapışacak iki takımın berabere kalacağını düşünüyorum.
Aberdeen-Kopenhag: Müzesinde bir Kupa Galipleri Kupası bulunan Aberdeen, şu ana dek grupta bir varlık gösteremedi ama şans son maçta onlara gülebilir. Danimarkalı konuklarını yenerlerse gruptan çıkacaklar. Sanırım çıkacaklar.
AEK-Villarreal: Komplo teorisi: AEK, Şampiyonlar Ligi'nden gelen bir takımla oynamamak için üçüncülüğe razı. Maça fazla asılmayacaklar.
AZ-Everton: Hollanda ekibi liderliği garantileyen rakibini yener.
A. Madrid-Panathinaikos: Yunanlılar üçte üç yaptı ama liderlik Madrid'e geçer.
Fiorentina-Boleslav: Yoruma gerek yok.
Hamburg-Basel: Gruplarda dörtte dört yapan tek takım Almanlar olabilir.
Larisa-Nürnberg: Konuk ekip kazanır fakat AZ'nin kazanmasıyla yıkılır.
Rennes-D. Zagreb: Rennes'in turlaması için üç fark lazım. O zaman ya '1' ya da '2.5 gol üstü' oynamak lazım. Bu tarz maçlar da mucizelere çok şahit olduk.