Haydi İzmirli Arkas için salona

Voleybol Indesit Erkekler Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçında Avusturya temsilcisi Aon Hot Volleys'i 3-2 yenen Arkas, bu akşam ikinci maçında İspanyol temsilcisi Portol Drac Palma Mallorca'yı konuk edecek. Geçen yıl...

İZMİR - Voleybol Indesit Erkekler Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçında Avusturya temsilcisi Aon Hot Volleys'i 3-2 yenen Arkas, bu akşam ikinci maçında İspanyol temsilcisi Portol Drac Palma Mallorca'yı konuk edecek. Geçen yıl TOP Teams kupasında PAOK ve Modena gibi dişli ekipleri alt eden İzmir temsilcisi, ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi'nde ikide iki yapmak için çabalayacak. Atatürk Spor Salonu'nda saat 19.15'te başlayacak karşılaşma TRT 3'ten naklen yayımlanacak. Maçın bilet fiyatı ise 1 YTL olarak belirlendi.
Arkas'ın basın sözcüsü Uğur Özden, Mallorca'nın ilk maçta devirdikleri Aon Hot Volleys'ten çok daha güçlü bir takım olduğuna dikkat çekerek "Gruptan çıkabilmemiz için bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Seyirci desteğimizi arkamıza alırsak Şampiyonlar Ligi'nde başarıyı yakalamamamız için hiçbir neden yok" ifadelerini kullandı. (Spor Servisi)