Hedefi, Kartal'da unutulmaz olmak

Beşiktaş'ın çiçeği burnunda transferi Sinan Kaloğlu, Siyah-Beyazlı takımda yedek kalmayacağını söyledi. 17 Haziran'da kendisini üç yıllığına resmen Beşiktaşlı yapacak olan imzayı atacak olan Sinan "Çok büyük bir camiaya gidiyorum bunun farkındayım, fakat kendime güveniyorum.
Haber: GÖKAY AKIN / Arşivi

İSTANBUL - Beşiktaş'ın çiçeği burnunda transferi Sinan Kaloğlu, Siyah-Beyazlı takımda yedek kalmayacağını söyledi. 17 Haziran'da kendisini üç yıllığına resmen Beşiktaşlı yapacak olan imzayı atacak olan Sinan "Çok büyük bir camiaya gidiyorum bunun farkındayım, fakat kendime güveniyorum. Daha önce hiç yedek kalmadım Beşiktaş'ta da kalmayacağım. Ancak kalsam da sorun yapmam ve daha fazla çalışır formamı bir daha çıkarmamak üzere alırım" diye konuştu. Beşiktaş'a transferi ile ilgili olarak da konuşan genç yıldız, "Ara transferin son günü neredeyse Galatasaray'a imza atıyordum. Fakat Altay beni vermedi. Hedefim, Beşiktaş'ın unutulmaz oyuncularından biri olmak" dedi. İzmirliler'e kırgın olduğunu söyleyen Sinan "4 milyonluk şehir iki takımınada sahip çıkamadı, oysa küçük illerdeki insanlar takımları için birlik oldular" diye konuştu.
Kulübüne para kazandırmadığı için kendisine kızılmamasını isteyen genç oyuncu, "Üç büyük kulübün transfer gündemine girince önüme boş mukavele koydular ve imza atmamı istediler, ben de bunu yapmadım. Altay'a borcumu ödediğimi düşünüyorum; o yüzden de huzurluyum" dedi.