Heitinga adım adım Galatasaray'a

Heitinga adım adım Galatasaray'a
Heitinga adım adım Galatasaray'a
Hollanda medyası, birkaç kulübün transfer listesinde yer aldığı belirtilen Johnny Heitinga'nın, Galatasaray'a daha yakın olduğunu yazdı.

LAHEY - Hollanda'nın en yüksek tirajlı gazetesi De Telegraaf, gün içinde transferi konusunda karar vermesi beklenen Johnny Heitinga için Galatasaray 'ın en iyi seçenek olduğunu belirtirken, Voetbal İnternational adlı internet sitesi ise başarılı futbolcunun bugün menajeriyle birlikte İstanbul 'a gideceğini ileri sürdü.

Rhodolfo kararını verdi


Sarı-kırmızılıların yabancı futbolcu kontenjanını ayarlamaya çalıştığını yazan Voetbal İnternational, Everton forması giyen 30 yaşındaki oyuncunun, bir yılı opsiyonlu olmak üzere yarım sezonluk bir anlaşmaya imza atmasının beklendiğini duyurdu.

Daha önce Ajax'ta birlikte oynadıkları Wesley Sneijder ile Galatasaray'da forma şansı bulmayı arzulayan Heitinga'nın Dünya Kupası'na gitmeyi hedeflediği belirtildi.

"Heitinga bugün karar verecek" başlığıyla haberi okuyucularına duyuran De Telegraaf ise Galatasaray'la birlikte AS Roma ve ismi açıklanmayan bir başka takımın da yıldız oyuncuyu istediğini yazdı. Gazete, Şampiyonlar Ligi'nde yer alan sarı-kırmızılı klubün Heitinaga için en iyi seçenek olduğuna dikkati çekti. (AA)

Galatasaray camiasını kahreden ölüm