'Hem iyi oynadık hem iyi sonuç aldık'

'Hem iyi oynadık hem iyi sonuç aldık'
'Hem iyi oynadık hem iyi sonuç aldık'
Trabzonspor'un Lokeren maçında galibiyeti getiren golleri atan Mustapha Yatabare ile Kevin Constant, karşılaşmayı değerlendirdi.

TRABZON - Bordo-mavili kulübün internet sitesinde 2-0'lık Lokeren galibiyetine ilişkin görüşlerine yer verilen Yatabare, güzel bir galibiyet elde ettiklerini söyledi.

Haklı bir galibiyet aldıklarını düşündüğünü anlatan Yatabare, "Legia Varşova maçında da iyi oynamıştık ancak kazanamamıştık. Bu kez hem iyi oynadık hem de iyi bir sonuç elde ettik" ifadesini kullandı.

Yatabare, UEFA Avrupa Ligi'ndeki galibiyetin gruptan çıkma adına büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, şunları kaydetti:
"Takım halinde iyi oynadık ve iyi de mücadele ettik. Haklı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Legia maçında da iyi oynamıştık ancak kazanamamıştık. Bu kez hem iyi oynadık hem de iyi bir sonuç elde ettik. Takım arkadaşlarımı ortaya koydukları mücadele nedeniyle tebrik ediyorum."

Yatabare, takım arkadaşlarını ortaya koydukları mücadele nedeniyle tebrik ettiğini belirtti.

"SAKATLIKTAN KURTULAN ARKADAŞLARIMIZ DA TEKIMA DÖNÜYOR"

Constant ise karşılaşmada gol atmaktan dolayı mutlu olduğunu anlattı. Teknik direktör Halilhodzic'in "takım olmak öyle kısa zamanda gerçekleşmez" açıklamasına atıfta bulunan Constant, takımın her gün daha iyiye gittiğini belirtti.

Avrupa'dan sonra ligde de yükselişe geçmek istediklerini vurgulayan Constant, "Bunun için Gaziantepspor müsabakası da bizim için en az Lokeren maçı kadar önemli. Sakatlıktan kurtulan arkadaşlarımız da takıma dönüyor. Bu da sevindirici. Umarım bu yükselişimiz devam eder" dedi.