Hem ligde hem kupada iddialı

Hem ligde hem kupada iddialı
Hem ligde hem kupada iddialı
Elazığspor Kulübü İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Korkut Şerifoğulları, bu yıl kupa maçlarına ayrı bir önem vereceklerini söyledi.

ELAZIĞ (AA) - Korkut Şerifoğulları, yenilenen bir takım olarak geçen sezona göre daha iyi bir performans sergilediklerini, iyi yerlerde bulunmayı hedeflediklerini söyledi.

Takımın Fenerbahçe yenilgisine takılıp kalmayacağını vurgulayan Şerifoğulları, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın Ankara Demirspor ve Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu Sivasspor ile sahalarında yapacakları maçlara en iyi şekilde hazırlandıklarını bildirdi.

Bu yıl kupa maçlarına ayrı bir önem vereceklerini, ligde ve kupada oynatabilecekleri alternatif futbolcularının olduğunu dile getiren Şerifoğulları, "Elazığspor bu sezon hem ligde hem de kupada iddialı olduğunu gösterecek" diye konuştu.

Korkut Şerifoğulları, kupada yarın oynanacak maçı kazanıp hem bir üst tura çıkmak hem de Sivasspor maçı öncesi moral depolamak istediklerini belirterek, ligde kalıcı, kupada iddialı bir ekip olacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Elazığspor ile Ankara Demirspor, yarın Elazığ Atatürk Stadyumu'nda saat 20.30'da karşı karşıya gelecek.