Henrique'den başkası yalan

Henrique'den başkası yalan
Henrique'den başkası yalan
Marc Janko'nun etkisiz kalması, Emre Güral'ın ise sakatlıktan yeni çıkması nedeniyle Trabzonspor'un forvetteki en önemli kozu yeniden Henrique oldu.

Sakatlığı yüzünden ülkesine giden Paulo Henrique'nin yokluğunda Kasımpaşa maçında görev alan Marc Janko'nun performansı hayal kırıklığı yarattı.

Teknik sorumlu Hami Mandıralı, hafta sonunda deplasmanda oynayacakları Elazığspor maçı öncesi Brezilyalı golcü Brezilyalı oyuncuya sarıldı. Hami Mandıralı, sağlık ekibinden Henrque'yi Elazığspor maçını yetiştirmelerini istedi.

MUSTAFA AKBAŞ: FORMA GİYMEK RÜYA GİBİ

Hami Mandıralı'nın savunmanın solunda görevlendirdiği Mustafa Akbaş, bordo-mavili formayı giymenin kendisi için rüya gibi olduğunu söyledi.

Devre arasında geldiği takıma kısa sürede uyum sağladığını belirten Mustafa, şöyle konuştu:
"1461 Trabzon 'da oynarken hep Trabzonspor 'u hayal ediyorduk. Aynı tesislerde kalıyorduk ama Trabzonspor çok farklı bir dünya . Şimdi bu dünyanın içerisindeyim ve forma giyiyorum. Buna zaman zaman kendim bile inanamasam da şu anda devamlı görev alıyorum. Trabzonspor gibi bir takımda hiç kimsenin forması garanti değildir. Dolayısıyla bende formamı korumak ve Trabzonspor'a daha çok katkı sağlamak için çok çalışıyorum." Yunus Emre SEL (DHA)