Henüz hiçbir şey belli değil!

Diğer takımların futbolcuları kamp programlarını öğrenip, tatile çıkarken, Sarı-Lacivertli ekipte henüz bu durumla ilgili bir netlik yok. Futbolcular yarından itibaren tatile çıkacaklar ancak, yine de günlerini kulüpte geçirmek zorunda kalacaklar.

  • Diğer takımların futbolcuları kamp programlarını öğrenip, tatile çıkarken, Sarı-Lacivertli ekipte henüz bu durumla ilgili bir netlik yok. Futbolcular yarından itibaren tatile çıkacaklar ancak, yine de günlerini kulüpte geçirmek zorunda kalacaklar. Hem alacakları hem de bonservisleri konusunda yöneticilerle masaya oturmak isteyen futbolcular, bütün bu işlemlerin biran önce bitmesini bekliyorlar.
  • Geçici olarak teknik koordinatörlük görevine getirilen Tamer Güney'in Fenerbahçe'deki görevlerinden istifa etmesi bekleniyor. Tecrübeli hoca, altyapıdaki görevini de İsmail Kartal'a bırakacağı ifade edildi.
  • Abileri gibi, bu sezon umduğunu bulamayan Fenerbahçe PAF Takımı, dün İzmir'de Göztepe'yi zor da olsa geçtiler. Karşılaşmanın tek golü Ali Kemal'den geldi.