'Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için'

'Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için'
'Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için'
Kazak basını, Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda Astana ile Galatasaray arasında 2-2 sonuçlanan maça geniş yer ayırdı.

İSTANBUL - Egemen Kazakistan gazetesi, Galatasaray 'ın ilk yarıda üstün bir oyun sergilediğini ve Astana kalesinde tehlikeli pozisyonlar ürettiğini vurgularken, ikinci devrede ise bambaşka bir Astana olduğunu belirtti. Astana kalecisi Nenad Eric'in, 86. dakikada kendi kalesine attığı golle Galatasaray'ı mutlu ettiğini ifade eden gazete , 89'uncu dakikada gelen golle Türklerin mutluluğunun uzun sürmediğini yazdı.

'Galatasaray hiç bu kadar ezik olmamıştı'

Baq.kz adlı haber sitesi, "Roger Canas, başkenti mağlubiyetten kurtardı" başlığıyla verdiği haberde, Astana'nın orta saha oyuncusu Roger Canas'ın son dakikalardaki şutuyla takımını mağlubiyetten kurtardığını ve Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk puanlarını kazandırdığını yazdı.

"Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için" başlığını kullanan Karavan gazetesi, Wesley Sneijder, Lukas Podolski ve Fernando Muslera'lı Galatasaray karşısında Astana'nın inanılmaz bir parlama ve dramatik bir futbolla Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk puanını aldığını belirtti.

Vremya gazetesi, ilk yarıda atak oynayan Galatasaray'ın ikinci yarıda daha sakin bir şekilde defans yaptığını ve Astana'nın da daha sık ataklara çıktığını ifade ederek, 2-2'lik skorla Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk puanlarını elde ettiklerini vurguladı. Orhan SENCER (DHA)

Podolski'den ikinci isyan!