'Her galibiyet yeni bir başlangıç'

'Her galibiyet yeni bir başlangıç'
'Her galibiyet yeni bir başlangıç'
Balıkesirspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş, 5-3 kazandıkları Kasımpaşa maçına ilişkin, tam zamanında gelen bir galibiyet olduğunu belirtti.

BALIKESİR - Kemal Özdeş, maçın ardından yaptığı açıklamada, takımı ve Balıkesir adına kazandıkları için mutlu olduğunu ifade etti. Ligde 13 maçta attıkları golün yarısını bu maçta kaydettiklerini dile getiren Özdeş, oyuncularının maça katkısının büyük olduğunu söyledi.

Bugüne kadar 10 maçtır kazanamayan bir takım olarak alınan galibiyetin önem taşıdığını vurgulayan Özdeş, "Her galibiyet yeni bir başlangıç. Tam zamanında gelen bir galibiyet. Rakiplerimizin puan kaybettiği bir haftada önemli bir galibiyet aldık. Bunun anlamlı olması için Karabük deplasmanından da puanla dönmeliyiz. Bu maçı da kazanmamız gerekiyor" diye konuştu.

Maçın devre arasında soyunma odasına girdiklerinde oyuncularına önemli bir şey söylediğini anlatan Özdeş, "Onlara, 'maçı 3-0 kazanmaktansa 1-0'dan geriye düşüp kazanmak daha coşkulu olacak' dedim. Oyuncularım da bunu yaptılar kutluyorum" ifadelerini kullandı.

KASIMPAŞA CEPHESİ

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze ise zor maç olduğunu ifade ederek, bir ara oyunu bıraktıklarını ve ardından toparlayamadıklarını söyledi. İlk devrede soyunma odasına 1-0 girmeyi istediğini kaydeden Arveladze, "Müdahale ederek düzeltmeyi istedim. Müdahale ettik ama olmadı. Çok hata yapan, topu dışarı atmak varken çalım atan bir Kasımpaşa vardı sahada" dedi.

Arveladze, ligde hedeflerinin ilk 8'e girmek olduğunu bildirerek, bunun için kolay gol yememeleri gerektiğini sözlerine ekledi. (AA)


  ETİKETLER:

  Balıkesir

  ,

  Galibiyet

  ,

  gol

  ,

  maç

  ,

  müdahale