Herkes 'Rüştü gitsin' diyor

Futbolseverler, Dünya'da 2002'in en başarılı file bekçisi seçilen Fenerbahçe'nin kalecisi Rüştü Reçber'in, Avrupa'ya transfer olması yönünde görüş bildirdi.

İSTANBUL - Futbolseverler, Dünya'da 2002'in en başarılı file bekçisi seçilen Fenerbahçe'nin kalecisi Rüştü Reçber'in, Avrupa'ya transfer olması yönünde görüş bildirdi. Internette yapılan, "Sizce Rüştü, Avrupa'ya transfer olmalı mı?" anketine katılanların yüzde 87.8'i 'evet' derken, yüzde 12.2'si 'hayır' oyu kullandı. Bu arada tecrübeli eldiven boynundaki ağrıları nedeniyle tedavi olmak için bugün Almanya'ya gidecek ve Samsunspor maçında forma giyemeyecek. Rüştü'nün, Türkiye'nin 30 Nisan'da Çek Cumhuriyeti'yle yapacağı maça kadar hazır olması bekleniyor.
Sarı-Lacivertli takımın dünkü idmanında yapılan çift kale maçında evlilerden oluşan takım, bekarları 10-4 yenerken Steviç, Mustafa Doğan ve Erhan Albayrak üçer gol attı. Besçasnıh ve Hakan Bayraktar da ikişer gole adını yazdırdılar. Sakatlıkları bulunan Mirkoviç ve Kemal idmana katılmazken, Rebrov ise takımdan ayrı özel bir çalışma yaptı. Takımın yeni kaleci antrenörü Yavuz Şimşek, kalecilere bundan böyle haftada üç gün ekstra çalışma yaptıracak. (Spor Servisi)