Hertha'dan Alpay'a teklif

Almanya Birinci Lig takımlarından Hertha Berlin'in ünlü menajeri Dieter Honnes, Aston Villa'da top koşturan milli futbolcu Alpay Özalan'ı transfer etmek kolları sıvadı.

DUBLİN - Almanya Birinci Lig takımlarından Hertha Berlin'in ünlü menajeri Dieter Honnes, Aston Villa'da top koşturan milli futbolcu Alpay Özalan'ı transfer etmek kolları sıvadı. Herta Berlin'in transfer teklifine sıcak bakan Milli Takım'ın tecrübeli savunmacısı, "Çok ciddi teklifler alıyorum. Evet, Dieter Honnes ile de iki kez görüştüm. Benim de bazı şartlarımın olduğunu belirttem. Eğer onlara da uyarsa Hertha Berlin'e gideceğim" dedi.
Ocak ayında serbest kalacak olan tecrübeli futbolcuyla, Fenerbahçe'nin de yakından ilgilendiği öğrenildi. Futbol yaşamını Avrupa'da sürdürmek istediğini yineleyen Alpay Özalan şöyle konuştu: "Ben Avrupa'ya önüme koyduğum hedeflerimi gerçekleştirmek amacıyla geldim. Ocak ayına kadar gelen teklifleri iyi analiz ettikten sonra kesin kararımı vereceğim. Önümde uzun bir süreç var, onun için acele hiç etmiyorum." (Spor Servisi)