Hesap Ceyhun'a kesilecek gibi...

Fenerbahçe'deki karışıklık, Galatasaray yenilgisiyle suyüzüne çıkmaya başladı.

İSTANBUL - Fenerbahçe'deki karışıklık, Galatasaray yenilgisiyle suyüzüne çıkmaya başladı. Sarı-Lacivertli yönetim ve teknik heyet, alınan başarısız sonuçlar nedeniyle oyunculardan hesap soracak. Son haftalarda kötü oynayan ve her maçtan çıkışta yedek kulübesine el-kol hareketi yapıp, söylenen, saha içinde takım arkadaşları ile tartışan Ceyhun'a, Elazığ maçında tribün gözüktü. Yönetim, iç transfer görüşmelerini de durdurma kararı aldı. Sezon sonuna kadar hiç bir futbolcu ile masaya oturulmayacak. Washington'un yerine büyük umutlarla transfer edilen Rus futbolcu Vladimir Besçasnıh'a teknik heyetten uyarı geldi. Oynadığı maçlarda henüz golle tanışmayan
oyuncuya, "Artık kendine gel. Biz seni golcüsün diye aldık. Ancak sen bütün umutlarımızı suya düşürdün" şeklinde uyarıldığı öğrenildi.
Oğuz Çetin'e güvenoyu yok!
Elazığspor maçını saat 13.30'da oynayacak olan Fenerbahçe'de, teknik heyet bu durumu göz önüne alarak antrenmanları öğle saatine çekti. Oğuz Çetin, rakip takımın içinde bulunduğu durumu futbolcularına anlatarak, "Rakibimiz küme düşme hattında mücadele ediyor. Buna göre oynamamız gerek" diyerek uyarıda bulundu. Öte yandan bir internet sitesinde yapılan "Fenerbahçe, Oğuz Çetin ile devam etmeli mi?" şeklindeki soruya, "Hayır etmemeli" diye yanıt verenlerin oranı yüzde 70'e ulaştı. (Spor Servisi)