Hidayet Türkoğlu: Enes Kanter'in kafası çalışmıyor, siyaset yapmasın

Hidayet Türkoğlu: Enes Kanter'in kafası çalışmıyor, siyaset yapmasın
Hidayet Türkoğlu: Enes Kanter'in kafası çalışmıyor, siyaset yapmasın
NBA ekiplerinden Los Angeles Clippers'ın Türk oyuncusu Hidayet Türkoğlu, milli takıma çağrılmayan Oklahoma City Thunder oyuncusu Enes Kanter'le de ilgili olarak "Enes'in kafası çalışmıyor, siyaset yapmamalı" dedi.

RADİKAL- NBA ekiplerinden Los Angeles Clippers’ın Türk oyuncusu Hidayet Türkoğlu, milli takıma çağrılmayan Oklahoma City Thunder oyuncusu Enes Kanter’le de ilgili olarak "Enes’in kafası çalışmıyor, siyaset yapmamalı” dedi.

Hidayet Türkoğlu, Cumhuriyet'e yaptığı açıklamada, Enes’in milli takım kariyerinin bitirilmesi gerektiğine dikkat çekerek şöyle konuştu:

“Enes’in Allah yardımıcısı olsun, Allah ıslah etsin. Bu insanları kimler nasıl yönetiyor, üzülüyorum. İşin komik tarafı Enes’i yönlendirenlerin Enes’i düşürmüş oldukları durum. Enes’in bazı şeyleri görecek kadar kafası çalışmıyor. Milli takıma alınmadığı zaman mı milli takımın değerini anladı. Herkesin kendi seçimi, o da bunu seçti. Milli takım üzerinden siyaset yapan ve huzur kaçıran kimsenin Milli takım formasında olmasına izin vermem. Ben olsaydım 2 sene önce gülme ‘tweet’i attığı anda milli takım kariyerini noktalardım.” (Cumhuriyet)


  ETİKETLER:

  NBA

  ,

  ENES

  ,

  Komik

  ,

  siyaset

  ,

  zaman

  ,

  tweet

  http://www.radikal.com.tr/140688214068821

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu nedir şimdi... - dulas

  her türlü alanda gelişen kamplaşmanın spor dünyasındaki ayağını temsilen iyi bir yandaş olma örneği sergileyen h. türkoğlu nu tberik ederim. hem gün hem geleceği kurtarmak adına emin adımlar atıyor. yorumunu beğenmediği spor arkadşalrına kafası çalışmıyor diyecek kadar zeki biri.