HİSF, sezonu Sakarya'da tamamladı

Herkes İçin Spor Federasyonu (HİSF), sezonun son etkinliğini Sakarya'da gerçekleştirdi. HİSF Başkanı Göksel Arsoy, Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu...

ADAPAZARI - Herkes İçin Spor Federasyonu (HİSF), sezonun son etkinliğini Sakarya'da gerçekleştirdi. HİSF Başkanı Göksel Arsoy, Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri ve Öğretim Görevlisi İlayda G. Demir'in, 'Sporda Organizasyon' dersi kapsamında düzenlemiş olduğu konferansa katıldı. Etkinlikte, Rektör Yardımcısı Prof Dr. Rıza Güven, ve çok sayıda öğretim üyesi ve öğrenci de yer aldı. Konferansta, HİSF faaliyetlerinin dünyada ve Türkiye'de ulaştığı noktayla yaşam boyu spor adına yapılması gerekenler ele alındı.
Arsoy başkan olarak 95. etkinliğini, 'cumhuriyetin yıldızlarından biri olan' Sakarya Üniversitesi'nde gerçekleştirmenin gururu içinde olduğunu dile getirerek, "Titizlikle hazırladığım yönetim kurulu, bize destek veren, sahip çıkan medya ordusu ve gittiğimiz her yerde bizi sevgiyle kucaklayan güzel insanlar sayesinde, bugün en tepede birkaç federasyondan biriyiz" dedi. (Spor Servisi)