'Hocam okulumuz ne olacak?'

'Hocam okulumuz ne olacak?'
'Hocam okulumuz ne olacak?'
Orduspor Teknik Direktörü Doğan: "Oyuncularımın hepsi lisede okuyor. Ligin zirvesindeki Kayserispor ile ligin 5 kategori altındaki PAF takım karşılaştı" dedi.

KAYSERİ - Kayserispor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Seçme, 2-0 kazandıkları Orduspor maçının ardından katıldığı basın toplantısında, taraftarları önünde maç kazanmanın önemli olduğunu belirtti.

Karşılaşmadan galip ayrılarak, liderliklerini sürdürdüklerini vurgulayan Seçme, " Bugün Kayserispor olarak sahaya istediğimiz oyunu yansıtamadık. Bu tür müsabakalar konsantrasyon açısından zor. Kötü futbol oynamamıza rağmen üç puan aldığımız için mutluyuz. Orduspor'da genç arkadaşlarımız iyi mücadele etti. Artık bundan sonraki maçlara bakacağız" diye konuştu.  

ORDUSPOR CEPHESİ

Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise PAF takımı oyuncularıyla Kayserispor'a karşı iyi mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

Kayserispor gibi güçlü takıma karşı genç oyuncularının çok iyi mücadele ettiğini dile getiren Doğan, şunları kaydetti:
"Ligin zirvesindeki Kayserispor ile ligin 5 kategori altındaki PAF takım karşılaştı. Oyuncularım böyle bir atmosferde ilk kez oynadı. İlk yarıya çok tedirgin başladık, ikinci yarı nispeten daha iyiydik, rakibi zorladık. Yılların tecrübesi Nobre'ye karşılık 16 yaşındaki Asım oynadı. Maçtan sonra soyunma odasında oyunculara 'Salı günü saat 11.00'de antrenman var' dedim. Oyuncularım 'Okulumuz ne olacak?' dedi. Hepsi lisede okuyor. Bütün oyuncularımı mücadelelerinden dolayı kutluyorum. Oyuncularımı alnından öpüyorum, bu takımın yaş ortalaması 18. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Bu tabloyu gördükten sonra mücadeleye devam ediyorum. Nereye kadar bilemiyorum." (AA)