Holmen'den iddialı açıklama

Holmen'den iddialı açıklama
Holmen'den iddialı açıklama
Fenerbahçe'nin İsveçli futbolcusu Holmen, Antalyaspor ile Pazar günü yapacakları maç öncesi fiziksel ve mental durumlarının iyi olduğunu söyledi.

İSTANBUL (AA) - Samuel Holmen, FB TV'ye yaptığı açıklamada, milli maç arasında son derece yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirterek, "Antrenmanlarımız gayet iyi gidiyor. Hazırlıklarımızı iyi bir şekilde sürdürüyoruz. Milli takımlara giden arkadaşlarımız da aramıza katıldı" dedi.

Aziz Yıldırım için şok talep


Şu anda biraz daha taktiksel çalışmalar üzerinde durduklarını vurgulayan İsveçli oyuncu, "Herkesin fiziksel ve mental olarak durumları iyi. Birçok arkadaşımızın milli takım süreçleri de iyi geçti. Medical Park Antalyaspor maçına gayet iyi hazırlanıyoruz" diye konuştu.

Samuel Holmen, takımda güzel bir rekabet olduğunu da kaydederek, şunları kaydetti:
"Burada çok kaliteli oyuncular var. Rekabetin takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Rekabetle beraber, birbirimize itici güç oluyoruz. Takımda herkes iyi çalışıyor, herkes formda. Herkes elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Önemli olan hafta içinde birbirimize itici güç olmamız, hafta sonunda da kim oynarsa oynasın, o itici güçle beraber en iyisini yapabilmesidir."

Derbi biletleri genel satışta