Holosko 'Kartal yuvası'na ayak bastı

Geliyor, gelmiyor' derken beş milyon avro ve iki takas (Koray Avcı ve Burak Yılmaz) gibi astronomik bedele Beşiktaş'a transfer olan Filip Holosko yeni takımıyla antrenmana çıktı.

İSTANBUL - 'Geliyor, gelmiyor' derken beş milyon avro ve iki takas (Koray Avcı ve Burak Yılmaz) gibi astronomik bedele Beşiktaş'a transfer olan Filip Holosko yeni takımıyla antrenmana çıktı. Önceki gün İstanbul'a ayak basan Slovak oyuncunun ilk idmanda çekingen ama mutlu olduğu gözlendi. Golcü futbolcu teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan komutları almadan önce Siyah-Beyazlıların Arjantinli futbolcusu Matias Delgado ile samimi bir şekilde sohbet etti.
Ricardinho geldi
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan antrenman üç bölümde gerçekleştirildi. İlk bölümde sahaya çıkan futbolcular, bir süre ısınma hareketleri yaptıktan sonra tesislere girip ağırlık ve dayanıklılık çalışması yaptı. Daha sonra yeniden sahaya çıkan futbolcular bu kez istasyon çalışması yapıp antrenmanı tamamladı.
Çalışmaya sakatlıkları bulunan Serdar Kurtuluş, Serdar Özkan, Mehmet Yozgatlı, Rodrigo Tello ve izinli olan Edouard Cisse katılmazken, Gökhan Zan ise takımdan ayrı koşu yaptı. Dün Türkiye'ye gelen Ricardinho da dünkü çalışmayı kaçıranlar arasındaydı.
Transferler olmuyor
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta listenin başındaki iki ismin kadroya katılmaları zor görünüyor. Yunanlı savunma oyuncusu Sotirios Kyrgiakos'un istediği ücret çok bulundu. Taraflar arasındaki
uçurumun fazlalığı bir uzlaşmayı zor kılıyor. Yine de Ertuğrul Sağlam'ın bu oyuncuyu istemesi nedeniyle bir açık kapı bırakıldı. CSKA Moskova'nın genç yıldız adayı Caner Erkin ise kulübünün engellemesi nedeniyle Türkiye kariyerinde yeni bir sayfa açamayacak gibi. Caner Vestel Manisaspor'dan Moskova'ya gitmişti. (Spor Servisi)