Honduras-İsviçre maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Honduras-İsviçre maçı saat kaçta, hangi kanalda?
Honduras-İsviçre maçı saat kaçta, hangi kanalda?
2014 Dünya Kupası nefes kesen maçları ile devam ederken Honduras ile İsviçre yarın karşı karşıya geliyor.

2014 Dünya Kupası nefes kesen maçları ile devam ederken Honduras ile İsviçre yarın karşı karşıya geliyor. 

Manaus'daki Arene Amazonia'da TSİ ile 23:00'te oynanacak karşılaşmanın hakemi Nestor Pitana olacak.Pitana'nın yardımcılıklarını aynı ülkeden Hernan Maidana ve Juan Pablo Belatti yapacak.

İSVİÇRE İÇİN 2. TUR ŞANSI

Dünya Kupası 2014'te E Grubu'nda 3 puanı bulunan İsviçre, 2. tur şansını son maça taşırken, Honduras ise puansız kaldı ve ikinci tura çıkma şansını yitirdi. Averajla aynı puana sahip olduğu Ekvador'un ardından 3. sırada bulunan İsviçre, Honduras karşısında galip gelip, Fransa -Ekvador maçının sonucunu bekleyecek.

Bu grupta Fransa 6 puanla lider durumda yer alıyor ve artı 6 averajı bulunuyor. 3'er puanı bulunan Ekvador sıfır, İsviçre ise eksi 2 averaja sahip.

İsviçre 2-5 Fransa


Honduras ile İsviçre arasında Manaus'daki Arena Amazonia'da TSİ 23.00'te oynanacak karşılaşmada, Arjantinli Nestor Pitana düdük çalacak. Pitana'nın yardımcılıklarını aynı ülkeden Hernan Maidana ve Juan Pablo Belatti yapacak.

2010 FIFA DÜNYA KUPASI'NIN RÖVANŞI

Brezilya'da düzenlenen 2014 FIFA Dünya Kupası'nda E Grubu'nda yer alan Honduras ile İsviçre, 2010 Güney Afrika 'dan sonra ikinci kez aynı grupta mücadele ediyor.

Tarihlerindeki tek maçı 2010 FIFA Dünya Kupası'nda Güney Afrika'da oynayan iki ekip, 4 yıl aradan sonra Brezilya'da karşı karşıya gelecek.

İki ülkenin bu randevusunun bir başka ilginç yanıysa maçın tarihi oldu. Dört yıl önce 25 Haziran'da yine grubun son maçında karşı karşıya gelen İsviçre ile Honduras, Brezilya'da da aynı tarihte ve grubun son maçında karşılaşacak.

Emenike'den Dünya Kupası rekoru


Mangaung Bloemfontein'daki Free State Stadı'nda 25 Haziran 2010'da yapılan grup maçı golsüz berabere bitmişti. Honduraslı kaleci Noel Valladares'in maçın adamı seçildiği karşılaşmadan sonra iki takım, İspanya ve Şili'nin ardından 3 ve 4. sırada yer alıp, elenmişti.En son 2010 FIFA Dünya Kupası'nda karşılaşan Honduras ile İsviçre, bunun rövenşını 2014 Dünya Kupası'nda TSİ 23:00'te yapacak.