Hüseyin Beşok Beşiktaş yolunda

Maccabi Tel Aviv takımıyla daha önce yollarını ayıran Hüseyin Beşok, Beşiktaş'tan teklif aldığını açıkladı. Milli oyuncu transferin birkaç gün içinde netleşeceğini belirterek, "Büyük olasılıkla Beşiktaş'la anlaşacağım.

İSTANBUL - Maccabi Tel Aviv takımıyla daha önce yollarını ayıran Hüseyin Beşok, Beşiktaş'tan teklif aldığını açıkladı. Milli oyuncu transferin birkaç gün içinde netleşeceğini belirterek, "Büyük olasılıkla Beşiktaş'la anlaşacağım. Beşiktaş yeni sezon için çok kaliteli bir kadro kurup, hedeflerini büyüttü. Efes Pilsen ve Ülker'le rekabet etmeyi amaçlıyorlar. Maddi anlamda da iyi bir teklif yaptılar" diye konuştu.
Siyah-Beyazlı ekibi transfer olması durumunda ağabeyi Faruk Beşok ile aynı takımda oynayacaklarını kaydeden Beşok, "Karşıyaka'da beraberdik. Ancak ben o zamanlar genç takımda oynuyordum. A takıma zaman zaman giriyordum. Beşiktaş'ta ilk kez birlikte oynama fırsatı bulacağız" şeklinde konuştu. Sakatlığı konusunda da bilgi veren milli oyuncu, "Şu anda iyi durumdayım. Yalnızca antrenmansızım. Bunu da çalışarak gidermeye çalışıyorum. Sakatlığım nedeniyle Avrupa Şampiyonası'nda oynama fırsatı bulamadım. Tek başıma çalışmalarımı yapıyorum" diyerek sözlerini noktaladı. (Spor Servisi)