Hüseyin Beşok Sibenik'de

Milli Basketbol Takımı'nın pivotu Hüseyin Beşok, Hırvatistan'ın Sibenik takımıyla sözleşme imzaladı. İsveç'teki şampiyonada sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen ve Beşiktaş'la bu nedenle anlaşamayan Beşok, tedavisini bu ülkede sürdüreceğini belirterek...

İSTANBUL - Milli Basketbol Takımı'nın pivotu Hüseyin Beşok, Hırvatistan'ın Sibenik takımıyla sözleşme imzaladı. İsveç'teki şampiyonada sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen ve Beşiktaş'la bu nedenle anlaşamayan Beşok, tedavisini bu ülkede sürdüreceğini belirterek, "Burada 3-4 ay boyunca fizik tedavi olacağım. Tedavi boyunca antrenmanlara da çıkacağım. Büyük bir ihtimalle gelecek hafta ameliyat olacağım. İstanbul'da kaldıktan sonra da Hırvatistan'a gideceğim. Bu transfer benim için iyi oldu. Bir süre daha Türkiye'den uzak kalmak istiyorum" dedi.
Öte yandan Tekel 2.01 metre ve 26 yaşındaki Amerikalı Tim James ile anlaştı. Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili bilgi veren antrenör Fikret Canselen, daha önce planladıkları Ukrayna kampına gitmekten vazgeçtiklerini belirterek, "Takım Bulgaristan'dan yorgun döndü. Bu nedenle bu kararı aldık. Türkiye Kupası maçlarına kadar İstanbul'da kamp yapacağız. Pazar günü Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımıyla Haldun Alagaş'ta bir hazırlık maçı oynayacağız" diye konuştu. (Spor Servisi)