Huylu huyundan vazgeçmiyor

Turkcell Süper Lig'de sezonun ilk haftasında oynanan Trabzonspor-Sivasspor maçında, mücadelenin sona ermesine 30 saniye kala sahaya ilk olarak giren ve konuk takım oyuncularından Mehmet Yıldız'a fiili saldırıda bulunan taraftar Erdoğan Usta (27), daha sonra tutuklanarak cezaevine konmuştu.

TRABON - Turkcell Süper Lig'de sezonun ilk haftasında oynanan Trabzonspor-Sivasspor maçında, mücadelenin sona ermesine 30 saniye kala sahaya ilk olarak giren ve konuk takım oyuncularından Mehmet Yıldız'a fiili saldırıda bulunan taraftar Erdoğan Usta (27), daha sonra tutuklanarak cezaevine konmuştu. Usta, cezaevinden çıktığı gün eşinin kardeşini darp ettiği iddiasıyla polis tarafından aranıyor. Alınan bilgiye göre, Sivassporlu futbolculara saldırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Usta, 15 gün kaldığı cezaevinden önceki gün çıktı.
Polis tarafından aranıyor
Yanında annesi, babası ve arkadaşları olduğu halde eşinin kardeşi Ali Osman Küçük'ün (23) Akçaabat ilçesinde bulunan dükkanına giden Usta, kendisini sorumsuz davranmakla suçlayan Küçük'le tartıştı. Tartışma sırasında Usta ve yanındaki kişiler Küçük'ü darp ettikten sonra dükkandan ayrıldılar.
Olayın ardından Akçaabat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvuran Ali Osman Küçük, kendisini darp ettiğini öne sürdüğü Erdoğan Usta ile yanındaki kişilerden şikâyetçi oldu. Polis yetkilileri, Ali Osman Küçük'ün şikâyeti üzerine Erdoğan Usta'nın yakalanmasına çalışıldığını açıkladı.
(Spor Servisi)