İBB Spor belediyeden ayrılıyor

İBB Spor belediyeden ayrılıyor
İBB Spor belediyeden ayrılıyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, PTT 1. Lig'de mücadele eden futbol takımının İBB bünyesinden çıkarılacağını söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'ne 2013 Yılı Faaliyet Raporu'nu sunan Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı'dan bir sürpriz daha


Belediyespor futbol takımını İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinden çıkartacaklarını belirten Topbaş, "Bizim dönemimizde büyük başarı gösteren İstanbul BŞB, Süper Lig'de bir süre oynadı. Biz takımımıza 'Süper Lig'e neden çıktınız?' diyemezdik. Şimdi de başarıyla PTT 1. Lig'de şampiyon olmak üzereler ve Süper Lig'e geri geliyorlar. Bu futbol takımımızı belediyemizin dışına çıkartarak profesyonel bir spor kulübü olarak devam etmesini sağlayacak adımları atıyoruz" dedi.

İSTANBULSPOR OLMAZSA BAŞAKŞEHİRSPOR

Kadir Topbaş, "Belediyespor Futbol Kulübü profesyonel olarak devam edecek. Bu takımı İstanbulspor olarak devam ettirebilir miyiz diye inceliyoruz. Arzumuz bu. Yapamazsak Başakşehir'de yaptığımız stadyumdan esinlenerek Başakşehir Spor Kulübü adıyla Süper Lig'de top koşturabilirler" ifadelerini kullandı. (Skorer.com)

Çebi'den amatör takıma prim sözü