İbrahim, Gökhan ve Sezer ortada kaldı

İbrahim, Gökhan ve Sezer ortada kaldı
İbrahim, Gökhan ve Sezer ortada kaldı
Beşiktaş yönetimi, geçen sezonun büyük bölümünü kadro dışı olarak geçiren İbrahim Toraman, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'in affedilmesi için Bilic ve Özen'i ikna edemedi.

İSTANBUL - İbrahim Toraman, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen için yönetim, teknik patron Slaven Bilic ve Futbol Direktörü Önder Özen arasında yaşanan karar karmaşası sonucu 3 isim de yeni sezonun ilk antrenmanlarına çağrılmadı.

Bilic: Yeni sezon hayırlı olsun


Siyah-beyazlı yönetim, Önder Özen'in iki hafta önce açıkladığı, "Yeni sezonda bizimle olmayacaklar" açıklamasına rağmen 3 futbolcu ile ilgili kararı, tekrar gözden geçirmesi için Slaven Bilic'e bırakmıştı. Hırvat teknik adam, İbrahim Toraman, Sezer Öztürk ve Gökhan Süzen'i yeni sezonun ilk iki gününde antrenmana çağırmadığı gibi 26 kişilik kamp kadrosuna da dahil etmedi.

YÖNETİM, BILIC VE ÖZEN'İN KARARINI DEĞİŞTİREMİYOR

Önder Özen ve Bilic'in, bu futbolcular ile ilgili "takımda istemiyoruz" kararını bir türlü değiştiremeyen yönetimin, 3 oyuncuyu satış listesine koyması bekleniyor. İbrahim, Sezer ve Gökhan, futbol hayatlarına dair yeni bir yol çizmek için kararın bir an önce açıklanmasını istiyor. Ali DANAŞ (DHA)

Cenk Tosun'un hayali gerçekleşti