İbrahim Hacıosmanoğlu ilk kez konuştu!

İbrahim Hacıosmanoğlu ilk kez konuştu!
İbrahim Hacıosmanoğlu ilk kez konuştu!
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe futbol takımının Trabzon'da uğradığı silahlı saldırıyı değerlendirirken, önemli bir ayrıntıya dikkati çekti.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programına telefonla bağlanan bordo-mavili kulübün 1 numarası İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ifadelerinden satır başları şöyle:

"EN AĞIR TEPKİYİ KOYAN BİZİZ"

"Futbolun içerisinde rekabet var. Mücadelemiz var. Ama bu olay farklı bir olay. En ağır tepkiyi koyan biziz. Böylesine bir olayı hiçbir Trabzonsporlu kabul etmez. Bundan sonra bizim de, herkesin de yapacakları vardır. Bunun sporla, adamlıkla, insanlıkla alakası yoktur. Umarım bundan sonra dünyada hiçbir takımın başına gelmez."   

Fenerbahçe'nin şoförü ilk önce kızlarını sordu

"FENERBAHÇE'DEN KİMSEYİ ARAMADIM"

"Fenerbahçe Kulübü'nden kimseyi aramadım. Biz kulüp olarak yapacağımızı yaptık, daha da yapmaya devam edeceğiz. Bu olay sporla alakalı değil. Onun için sportif faaliyetleri doğru bulmuyorum. Adli makamlar olayın detaylarını ortaya çıkarmalı. Liglerin ertelenmesini gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum."

"OLAY BAŞSAVCININ EVİNE ÇOK YAKIN"

Olayı takip ediyoruz. Olayın olduğu yer, İstanbul Başsavcısı'nın (Hadi Salihoğlu, üstte) evinin olduğu yerde. Saldırıyı Trabzon'a mâl edemezler. Bu bir üst aklın işidir. Bu işin içinde farklı bir şey var. Biz en başından beri futbolun sadece bir oyun olduğunu söylüyoruz. Zihniyet değişmediği sürece futbol da değişmez."

"YAKUP ASLAN BAZI YANLIŞ CÜMLELER KULLANDI"

"Yakup Bey'in, 'geçmiş olsun' dileğinde bir sıkıntısı yok, konuşmasının içerisinde bazı yanlış cümleler kullandı. Yakup Aslan, karşı kulübün yöneticisini (Aziz Yıldırım) öven bir takım açıklamalar yaptığı için tepki aldı. Bu tepkilerin olması çok normal. Bizim insanımızın hassasiyetini herkes biliyor ve farkında. Olay tamamen spor dışıdır, biz de gereken tepkiyi ortaya koyduk. Adli kurumlar olayı araştırsın, o zaman tartışırız."

Ali Dürüst: Ligler bir hafta ertelensin


  http://www.radikal.com.tr/132927513292753

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gündem - feqi

  Bu ülkede bir hafta önce bir C. Savcısı ile iki gencimiz öldürüldü. Bu atılan taş kadar gündemi meşgül etmedi ölümleri. Bu resmen o olayın üstünü kapatma ve gündemden düşürmedir. Tüm ülke ve adı geçen takın gene oyuna geldi...

  Fenerbahçeli geçinen ... - kaşınan adam

  Fenerbahçeli geçinen Sn. Cumhurbaşkanızın Fenerbahçe kulubüne geçmiş olsun mesajını duyan oldumu ?Ben duymadım.Ben şahsen onun gerçekten Fenerbahçe taraftarı olduğuna inanmıyorum.Bunu ilk defa şike davası sürerken paylaşmıştım.Belki seçim dönemlerinde Fenerbahçeli oluyordur..

  provoke eden - kaşınan adam

  İki yıldır şampiyonluğu alacağız diye kan davası güden,taraftarı provoke eden, ajite eden kim?Bu tür beyanat ve açıklamaların bazı kişileri gaza getireceğini anlayamayacak kadar sağduyu yoksa Trabzon başkanlığını bırak.