İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan flaş açıklamalar

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan flaş açıklamalar
İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan flaş açıklamalar
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçiminden Stephane Mbia transferine kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.

TFF seçiminde gerekli imzayı toplayamadığı için aday olamayan Haluk Ulusoy’un "Ben Trabzonluların adam gibi adam olduklarını biliyorum" sözlerine yanıt veren İbrahim Hacıosmanoğlu, “Mehmet Ali Yılmaz 13 oyla seçimleri kaybettiğinde niye oy vermedin? Sen Trabzonlu değil misin?” dedi.

Hacıosmanoğlu’nun açıklamaları şöyle:
"Şike davası Trabzonspor’un namus davasıdır. Davamızdan vazgeçmeyeceğiz. TFF 20-30 milyon TL verdi diye onlara destek verdik iddiası doğru değil. O parayı 15-20 gün sonra alacaktık. Biz tasvip etsek de etmesek de bir federasyon var. Bizim bu federasyonda adamlarımızın olması lazım. Bundan sonra da konuşmayacağım. Kimseye cevap vermeyeceğim. Trabzonspor sevdalılarına canı gönülden hizmet edeceğiz. Benim için 'Trabzon’u sattı' diye alçakça iftira atanlar şunu bilsin ki, benim kadar kulübün haklarını koruyan başka biri yok. Haluk Ulusoy’un beni göndermek için imza toplayanlar arasında olduğunu öğrendim. Bu yüzden desteğimi çektim. 'Trabzonluyum' deyip, başka takımı tutmayacaksınız. Trabzonsporlu olacaksınız. Herkes hazırlığını yapsın. Aralık ayında seçim olacak. Mücadelemize daha güçlü devam edeceğiz. Aralık’ta yapacağımız seçim benim için daha kolay olacak. Herkese ders vereceğiz. TFF’nin başında kim olursa olsun Trabzon’a kupayı veremeyeceğini herkes biliyor. Türkiye ’de veya dünyada bizi kupa yolumuzdan çevirebilecek hiçbir güç yok.

"HELAL OLSUN"

Didier Zokora’ya 5.5 milyon Euro bonservis bedeli ödendi. Stephane Mbia’ya 2 milyon Euro imza parası verildi, çok görmeyin."