'İbrahim şansını iyi kullandı'

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, maçın kahramanlarından
İbrahim Akın'ın şansını iyi değerlendirdiğini söyledi. Derbinin ardından yorgun olduklarını belirten Fransız teknik adam şunları söyledi: "İbrahim Akın, bazı davranışları nedeniyle bizden ayrılmıştı.

SİVAS - Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, maçın kahramanlarından
İbrahim Akın'ın şansını iyi değerlendirdiğini söyledi. Derbinin ardından yorgun olduklarını belirten Fransız teknik adam şunları söyledi: "İbrahim Akın, bazı davranışları nedeniyle bizden ayrılmıştı. Ama gördüm ki iyi çalışmış, ben de onu takıma almaktan çekinmedim. Şunu unutmamalıyız ki
güzel bir mesleğimiz var. Asıl eziyeti çekenler sabahları erken kalkıp bize ekipmanımızı sağlayan, yemeklerimizi yapan personel. Biraz olsun onlara karşı saygı göstermemiz gerekir."
İbrahim Akın da geçmişte yaşananları unuttuğunu vurgulayarak "Her zaman elimden gelenin en iyisini vermeye çalıştım.
Benim için özel bir gündü. Maç öncesi bana destek veren tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu golü hamile olan eşime armağan ediyorum" diye konuştu.
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise üstü kapalı biçimde hakemleri eleştirerek "Oyunda üstün olan taraf bizdik. Maç içerisinde birtakım itirazlarım oldu. Sıkıntılarımı Mustafa Çulcu'ya ileteceğim. Maç öncesi dedikodu çıkaranlar utanmıştır herhalde" dedi. (Spor Servisi)