İbrahim Üzülmez: Üstümü başımı yırtar giderim!

İbrahim Üzülmez: Üstümü başımı yırtar giderim!
İbrahim Üzülmez: Üstümü başımı yırtar giderim!
Beşiktaş'ın efsane futbolcularından İbrahim Üzülmez, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in A Milli Takım kadrosunda yer almaması konusunda, "Ben 41 yaşındayım, 'Milli Takım'a gel' deseler, üstümü başımı yırtar giderim" dedi.

NTV Spor canlı yayına katılan İbrahim Üzülmez, EURO 2016 Elemeleri'nde A Milli Takımımız'ın 1-1 berabere kaldığı Letonya ile maçı hakkında gündem yaratacak yorumlar yaptı.

"TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLURDU"

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, "Volkan Demirel bana 'Hocam beni bir daha Milli Takım'a çağırma' dedi" şeklindeki sözlerinin hatırlatılması üzerine Üzülmez, "Şu an 41 yaşındayım, 'Bana gel milli takımda oyna' deseler, üstümü başımışı yırtar giderim. Beşiktaş 'ta oynarken Milli Takım'a davet faksı geldiğinde tüylerim diken diken olurdu. O faksı saklardım. Burada bir milli dava var. Hepimizin bu konuda üzerimize düşeni yapmamız lazım. Benim de, Fatih Terim'in de herkesin eksiği vardır. Herkes her şeyi bilemez. Ama biz ülke olarak her şeyi bilen bir düşünce yapısında olduk" dedi.

"VOLKAN DEMİREL TÜRKİYE'NİN 1 NUMARASIDIR"

Siyah-beyazlı takımın efsane oyuncusu, "Volkan Demirel, Fenerbahçe 'nin ve A Milli Takım'ın 1 numaralı kalecisidir. Bu kaleciyi niye kazanamıyoruz? Halen Milli Takım'da oynayan kalecilere de saygı duyuyorum. Ama Volkan Demirel başka. Burada aslolan Milli Takım ise, Türkiye ise, ne olursa olsun benim orada bulunmam lazım. Hatam varsa özür dilerim ama Milli Takım oyuncusuna da maçtan önce kimsenin küfür etme hakkı yok" ifadelerini kullandı.