Ibrahimovic 16 yaşında hocasına küfür etmiş

Ibrahimovic 16 yaşında hocasına küfür etmiş
Ibrahimovic 16 yaşında hocasına küfür etmiş
PSG forması altında sergilediği performansla alkış alan, dünyanın en aykırı golcüsü Zlatan Ibrahimovic hakkında bilinmeyen gerçek...

Zlatan Ibrahimovic'in, henüz 16 yaşındayken İngiltere 'nin Queens Park Rangers (QPR) kulübüyle bir hafta boyunca idmanlara çıkarak denendiği fakat beğenilmeyerek geri gönderildiği ortaya çıktı.

Ibra açık ara: 18 milyon euro


İsveçli golcünün çocukluk arkadaşı Tony Flygere tarafından yazılan "Once, I Was Bigger Than Zlatan" isimli kitapta yer alan iddiada, yıldız oyuncunun geçmişindeki bilinmeyenler anlatılıyor.

Malmö'nün genç takımında beraber forma giyen Flygere ve Ibrahimovic, İngiltere'ye denenmek için gönderildi. Flygere QPR'deki antrenmanı ve Ibrahimovic'in gönderilme sebebi şöyle anlattı:
"Zlatan topu ayağında çok fazla tutuyordu. Bunun üzerine antrenör ona sert girerek topu aldı. Zlatan da karşılık olarak aynı sertlikte bir müdahalede bulunarak ona 's...ir git' diye çıkıştı. Koç adeta çılgına dönmüştü. Ona döndü ve dedi ki "Bu yüzden seni k.çından solutacağım!" Bir daha QOR'den haber almadık..." (sampiy10.com)

Ibrahimovic'ten ilginç itiraz


  ETİKETLER:

  Euro

  ,

  İngiltere

  ,

  haber

  ,

  genç

  ,

  forma

  ,

  Karşılık