Ibrahimovic: Ronaldo'yu mu alkışlamışım?

Ibrahimovic: Ronaldo'yu mu alkışlamışım?
Ibrahimovic: Ronaldo'yu mu alkışlamışım?
Dünyaca ünlü futbolcu Ibrahimovic, Portekiz maçında Cristiano Ronaldo'yu alkışladığı iddiasına yanıt verdi.

İsveç Milli Takımı'nın yıldız golcüsü Zlatan Ibrahimovic'in, Portekiz'e 3-2 mağlup oldukları 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off rövanşında hat-trick ile yıldızlaşan Cristiano Ronaldo'yu alkışladığı iddia edilmişti. Ibrahimovic ise böyle bir şeyin gerçekleşmediğini söyledi.

Bensiz izlenmez...


İtalyan gazetesi Gazzetta Dello Sport'a konuşan yıldız futbolcu, "Ronaldo'yu mu alkışlamışım, hayır. Sadece üçüncü gol sonrası takım arkadaşlarımı motive etmeye çalıştım. Çünkü ne olursa olsun vazgeçmememiz gerekiyordu, son düdüğe kadar her şey olabilir" ifadelerini kullandı.

"BENDEN SADECE BİR GOL FAZLA ATTI"

Ronaldo'ya övgüler yağdıran, ancak 'dünyanın en iyisi futbolcusu' görüşüne katılmadığını vurgulayan 32 yaşındaki futbolcu, "Ronaldo müthiş bir oyuncu, ona büyük alanlar bırakarak hata yaptık. Kontra atakta dünyanın en tehlikeli oyuncusu ve bu maçta da muhteşem özelliklerini sahaya yansıttı. Ama 'dünyanın en iyisi mi?' derseniz, benden sadece bir gol fazla attı derim" diye konuştu.

RONALDO: GURUR VERİCİ

Cristiano Ronaldo, İsveç maçı sonrası Ibrahimovic'in kendisini alkışlamasından mutlu olduğunu belirterek, "Meslektaşlarından bu tarz saygıdeğer tepkiler gurur verici. O fantastik bir oyuncu" demişti.

Bu düello unutulmaz: Ronaldo vs. İbrahimoviç