Ibrahimovic'ten Galatasaray ve Fenerbahçe açıklaması

Ibrahimovic'ten Galatasaray ve Fenerbahçe açıklaması
Ibrahimovic'ten Galatasaray ve Fenerbahçe açıklaması
Adı uzun süre Galatasaray'la anıldıktan sonra Fenerbahçe Kulübü Bakanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarıyla gündemden inmeyen Zlatan Ibrahimovic, hakkında çıkan transfer iddialarına ilişkin soruyu yanıtladı.

STOCKHOLM - İsveç Milli Takımı kampı için Stockholm'de bulunan Zlatan Ibrahimovic, son antrenmanın ardından basın toplantısı düzenledi.

Yıldız golcü, Fenerbahçe ve Galatasaray 'dan transfer teklifi alıp almadığı yönünde gelen soruya, "Gelen transfer tekliflerinden anlaşıldığı gibi bana dünyanın dört bir yanındaki kulüplerden ilgi var. Gösterilen ilgiyi çok memnuniyetle karşıladım. Gelen transfer teklifleri beni son derece onurlandırıyor" ifadelerini kullandı.

Milan'ın yaptığı teklif hakkında da açıklamada bulunan 33 yaşındaki futbolcu, İtalyan ekibinin kendisini çok istediğini ama menajeriyle anlaşamadıkları için görüşmelerin kesildiğini belirtti.

Transfer görüşmelerini menajerinin yürüttüğünü ve bu konuda kendisiyle görüşmenin daha uygun olacağını kaydeden İsveçli golcü, şu an Paris'te ailesiyle mutlu olduğunu ama geleceğin ne getireceğini bilemeyeceğini ifade etti.

Sakatlığının tamamen geçtiğini de aktaran Ibrahimovic, EURO 2016 Elemeleri'nde 5 Eylül 'de deplasmanda Rusya, 8 Eylül'de ise sahasında Avusturya ile oynayacağı maçlarda sahadaki yerini alacağını sözlerine ekledi. (AA)