Ibrahimovic'ten olay sözler

Ibrahimovic'ten olay sözler
Ibrahimovic'ten olay sözler
Zlatan Ibrahimovic, kendisinin olmadığı bir Dünya Kupası'nın izlenmeye değer olmayacağını vurgularken, önümüzdeki dönemde milli takımda olmayabileceğini söyledi.

ANKARA (AA) - FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play-Off rövanş maçında Portekiz'e sahasında 3-2 yenilerek Brezilya biletini kazanma şansını kaybeden İsveç'in golcü oyuncusu Zlatan Ibrahimoviç, kendi adını taşıyan internet sitesine maçla ilgili açıklamalarda bulundu.

İnanılmaz maç! Ronaldo şov yaptı


Maçta iki gol atmasına rağmen İsveç'in Dünya Kupası vizesi almasını sağlayamayan 32 yaşındaki oyuncu, "Bu maç, milli formayla Dünya Kupası'na gitmek için muhtemelen son şansımdı" ifadesini kullandı.

İki takımın da Dünya Kupası vizesi almayı hak ettiğini vurgulayarak Portekiz'i tebrik eden Ibrahimoviç, "Emin olduğum tek bir şey var. Dünya Kupası bensiz izlenmeye değmez. Bu nedenle turnuvanın dört gözle beklenmesine gerek yok" şeklinde görüşünü belirtti.

Ibrahimoviç, İsveç'in Dünya Kupası'na katılamamasının kendisinde çok büyük bir hayal kırıklığı yarattığını da sözlerine ekledi.

Fransa mucizesi