İdman biter Sergen gider

Beşiktaş, Ankaragücü ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Mircea Lucescu yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen idmanda, Siyah-Beyazlılar 12 futbolcusundan yoksun çalıştı.

İSTANBUL - Beşiktaş, Ankaragücü ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Mircea Lucescu yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen idmanda, Siyah-Beyazlılar 12 futbolcusundan yoksun çalıştı. Milli Takım kamplarında bulunan Tümer, İbrahim, Ahmet Yıldırım, Okan, Sinan, Ramazan, Gökhan, Pancu ve Kaan Dobra ile sakatlığı süren Yasin Sülün, bağırsak enfeksiyonuna yakalanan Ronaldo ve boynunda ağrıları bulunan Giunti, antrenmana katılmadı. İdmanda Siyah-Beyazlılar, kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaparken, antrenmanın son bölümünde ise dar
alanda çift kale maç yaptı. Fizyoterapist eşliğinde çalışan İlhan Mansız, idmanda kısa süre çift kale maçta oynadı ve bir gol attı.
Futbolcuların antrenmanda son derece neşeli oldukları gözlenirken, idmanın son tur koşusunda, bir anda depara kalkan Sergen, birden tesislere doğru yönelip, soyunma odasına koştu. Lucescu, gülerek Sergen'in arkasından bağırırken, yıldız futbolcu ağır geçen antrenmanın ardından, kendisini soyunma odasına attı. Bu arada Lucescu, idman bitiminde saha ortasında futbolcularla bir toplantı yapıp, Ankaragücü maçının önemini anlattı. (Spor Servisi)