İdmanı terk eden Quaresma özür diledi

İdmanı terk eden Quaresma özür diledi
İdmanı terk eden Quaresma özür diledi
Beşiktaş taraftarının sevgilisi Ricardo Quaresma'nın, Başakşehir maçından önce yapılan antrenmanda, yedek takıma gönderilince sinirlenip çalışmayı terk ettiği iddia edildi. Krize müdahale eden Şenol Güneş'in, yıldız oyuncuyu geri döndürdüğü iddia edildi.

Son taktik antrenmanında kendisine 11’de oynayanların yeleğinin verilmediğini gören Ricardo Quaresma, sinirlenip çalışmayı terk etti. Ancak krize anında el koyan teknik direktör Şenol Güneş , Portekizli oyuncunun gönlünü aldı ve tekrar idman sahasına getirdi.

Beşiktaşlılar için farklı bir öneme sahip Ricardo Quaresma... Portekizli'nin futbolu ne kadar heyecan veriyorsa oynamaması da bir o kadar etki yaratıyor. Isınmaya çıktığında bile tribünlerde alkış tufanı kopuyor. Bu sevgi ve beklentinin farkında olan yıldız oyuncu da kendisine şans verilmemesini yediremiyor.

Vodafone Arena için yeni tarih!

KENDİ KENDİNE SÖYLENDİ

Habertürk'te yer alan habere göre; ilk döneminde oynamadığı için zaman zaman sıkıntı yaratan Quaresma, Şenol Güneş’le de benzer bir problem yaşadı. Q17’nin, 2-0 galip gelinen Medipol Başakşehir maçı öncesi ilk 11’de olmadığını öğrenince sorun yarattığı ortaya çıktı. Son taktik idmanda çift kale maçta 11’de oynayanların yeleğinin kendisine verilmediğini gören Quaresma, sinirlenip çalışmayı terk etti. Saha kenarına gelen Q17, bir süre kendi kendine söylendi.

ÖZÜR DİLEDİ, GERİ DÖNDÜ

Güneş ise yaşanan bu krize anında müdahale etti. Öğrencisinin hareketine kızmak yerine tam tersi bir yaklaşımda bulunan Güneş, hemen saha kenarına Q17’nin yanına gitti. Quaresma ile bir süre konuşan ve gönlünü alan başarılı hoca, öğrencisini daha sonra idman sahasına getirdi. Portekizli futbolcu, hocasından özür dileyip antrenmanı tamamladı.

Beşiktaş'ta Mario Gomez sevinci